Групи

21-ІД (набір 2017 року)

Інформаційна діяльність підприємства(набір 2017 року) Куратор групи: Коваленко Ірина Володимирівна Староста: Шурубура Софія Зам старости: Павлусь Давид Профорг: Рижикова Ангеліна Наша група: Варін Олег Вертелецький Дмитро Гітун Андрій Гупало Анастасія Деркач Андрій Забашта Станіслав Кузуб...

21-ОД (набір 2017 року)

Оціночна діяльність(набір 2017 року) Куратор: Павелко Наталія Івановна Староста: Ревенко Віталій Зам старости: Великодна Аліна Профорг: Манзюк Данило Наша група: Балкін Артем Боровко Марина Бублик Владислав Великодна Аліна Горожанкін Сергій Гринюк Анна Гусар Євгеній Кепенач Ярослав Ладей...

24-ФК (набір 2017 року)

Фінанси і кредит(набір 2017 року) Куратор: Біловод Раїса Тимофіївна Староста: Соломаха Марина Зам старости: Руденька Євгенія Профорг: Пертренко Єлизавета Наша группа: Асмолова Дарія Баєв Максим Волох Аліна Гончар Владислав Донцов Ілля Кваша Сніжана Маковійчук Яна Мирна...

25-ФК (набір 2017 року)

Фінанси і кредит(набір 2017 року)   Куратор: Кононеко Юлія Сергіївна Староста: Значенко Тетяна Зам старости: Гіберт Анна Профорг: Савенок Роман Наша група: Бажан Іван Білик Діана Вальчук Карина Гіберт Анна Єфіменко Єва Значенко Тетяна Кірічук...

31-ОД (набір 2016 року)

Оціночна діяльність(набір 2016)  Куратор : Мось Михайло Іванович Староста: Козюпа Олексій Володимирович  Актив групи:  Зам старости: Коваль Олександр Олександрович Культорг: Віниченко Марина Профорг: Коваль Олександр  Наша група: 1. Баданіна Катерина  2. Вельбой Катерина 3....

34-ФК (набір 2016 року)

Фінанси і кредит ( набір 2016 ) Куратор: Коломієць Анна Вікторівна Староста групи: Кір'яков Олександр Андрійович Актив групи: Зам старости з навчальної роботи: Кононенко Анастасія Юріївна Культорг: Саута Наталія Профорг: Саута Наталія Чергування: Кір'яков Олександр Наша група: 1.Бобровська...

35-ФК (набір 2016 року)

Фінанси і кредит(набір 2016)  Куратор:Василенко Людмила Йосипівна  Староста:Нестеренко Єлизавета Олександрівна  Актив групи:  Зам старости з навчальної роботи:Тригуб Валерія  Зам старости з виховної роботи:Усенко Марія  Наша група:  1.Буряк Дмитро  2.Журавель...

31-ІД (набір 2016 року)

Інформаційна діяльність підприємства (набір 2016 року).  Куратор групи: Кононец Наталія Василівна.  Староста: Колода Оксана,  Заступник старости: Котельнікова Анна,  Профорг Макарець Яна,  Культорг Квокша Даша.  Наша група: Гринь Артур Євгенійович Ігнатенко...